Пропуск вантажівок до Польщі через пункт Краківець зріс на 50%

Наразі на пункті пропуску тривають роботи з облаштування майданчиків для простою вантажівок.

Середньодобова кількість вантажівок, що виїхали з України, через пункт пропуску Краківець на кордоні з Польщею за місяць його роботи після оновлення зросла на 51% — до 423. Про це повідомляє Мінінфраструктури в середу, 20 липня.

«Проект Відкритий кордон — це не лише стратегічний розвиток логістики на європейському напрямку, а й один із проектів «виживання» для нашої економіки. В умовах блокади морських портів нарощування пропускних здібностей автомобільних пунктів пропуску дозволяє підтримувати українських експортерів та покращувати продовольчу ситуацію у світі», — йдеться у повідомленні.

У Мінінфраструктури також зазначили, що на пункті пропуску тривають роботи з облаштування майданчиків для простою вантажівок, окремого терміналу для огляду автобусів, здатного пропускати до 50 транспортних засобів на добу, навісу над павільйонами для митного та паспортного контролю.

Відомо, що 18 липня в ПП Краківець розпочалися роботи з добудови, у зв’язку з чим тимчасово призупинено пропуск легкових автомобілів на виїзд з України. Роботи триватимуть до 10 діб. Також через цей пункт пропуску буде повністю відновлено рух пасажирських автобусів.

Нагадаємо, наприкінці червня відкрився оновлений пункт пропуску Краківець. За десять днів кількість смуг для вантажівок було збільшено з чотирьох до десяти.

Україна нарощує експорт сільгосппродукції через західні кордони


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net