Транзит газу через Україну впав ще на чверть

Номінацій на транзит газу з Росії через газорозподільну станцію Сохрановка немає, а через станцію Суджа вони становлять близько 53,2 млн кубів.

 
Обсяг транзиту російського газу територією України за підсумками четверга зменшиться ще на чверть порівняно із значеннями напередодні. Про це 12 травня повідомляє ТАРС.
 
 

 
Зокрема, номінацій на транзит газу з Росії на 12 травня через газорозподільну станцію Сохрановка немає, а через станцію Суджа вони становлять близько 53,2 млн кубометрів.
 
«Порівняно з обсягом 72 млн кубометрів, який Газпром подавав для Європи транзитом через Україну напередодні, падіння транспортування газу може становити майже 26%», – йдеться у повідомленні.
 
При цьому 11 травня обсяг транзиту газу також знижувався на чверть на тлі припинення транспортування через станцію Сохрановка.
 
У максимумі заявки з боку Європи сягали 109,6 млн кубометрів на початку березня.
 
Тим часом потужності газопроводу Ямал–Європа, який проходить до Німеччини через Росію, Білорусь і Польщу, за прокачуванням у прямому напрямку залишаються незатребуваними.
 
Напередодні Оператор ГТС України підтвердив факти крадіжки транзитного газу. Це сталося на тереторіях Луганської області, які тимчасово захоплено російськими окупантами.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЯке озброєння Німеччина планує постачати Україні?

СюжетПісля окупації: які проблеми у звільнених від армії РФ районах України

Прем’єр Італії заявив, що ФРН заплатила РФ за газ у рублях

СюжетЧи відкрила війна Росії проти Україні очі тим, хто «розумів Путіна»?

Источник: korrespondent.net