ДТЕК ініціює збільшення потужності зеленої енергетики в Україні

Компанія пропонує збільшити потужність відновлюваних джерел енергії в Україні до 30 ГВт у 2030 році.

 
Компанія ДТЕК під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі закликала європейські компанії приєднатися до проекту розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні, повідомляє прес-служба компанії у вівторок, 24 травня.
 
«Важливою частиною енергетичної безпеки є відновлювані джерела енергії. ДТЕК ініціював проект «30 до 2030″, який має стати важливою частиною плану відновлення України та метою збільшити потужність відновлюваних джерел енергії в Україні до 30 ГВт у 2030 році», — йдеться у повідомленні.
 
Саме цю ідею компанія просуває під час форуму у Давосі.
 
«Ми віримо, що Україна може стати еталоном для поновлюваних технологій, впроваджуючи нові технології та бізнес-моделі», – зазначили у компанії.
 
Важливою перевагою цієї ініціативи є те, що в майбутньому Україна зможе замінити російські джерела енергії та допоможе ЄС перепроектувати свою енергобезпеку.
 
«Ми хочемо збільшити встановлену потужність відновлюваних джерел енергії в Україні з поточних 9 ГВт до 30 ГВт до 2030 року. На це піде мільярди інвестицій та підтримка ЄС. І тоді вся ця електроенергія може експортуватися до Європи та підтримувати Європу», — зазначив гендиректор ДТЕК МаксимТімченко.
 
Раніше гендиректор ДТЕК розповів на форумі в Німеччині, як Україна допоможе позбутися Європі енергозалежності від Росії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net