Mercedes відкликає мільйон машин через проблеми з гальмами

Автовиробник попросив клієнтів не користуватися автомобілями ML, GL та R-класу 2004-2015 років випуску до моменту перевірки.

Німецький автовиробник Mercedes-Benz відкликає майже 1 млн автомобілів по всьому світу через можливі проблеми з гальмами. Про це у суботу, 5 червня, повідомило інформагентство dpa із посиланням на Федеральне автотранспортне відомство Німеччини (KBA).

Під відклик потрапляють автомобілі ML, GL та R-класу, випущені в період з 2004 по 2015 рік.

«Корозія на підсилювачі гальм у гіршому випадку може призвести до порушення зв’язку між педаллю гальма та гальмівною системою. В результаті відмовляє робоче гальмо», – йдеться у заяві відомства.

По всьому світу буде відкликано 993 407 автомобілів, у тому числі близько 70 тисяч у Німеччині.

Mercedes-Benz підтвердив інформацію німецького автотранспортного відомства, повідомивши, що в крайніх випадках гальмування автомобіля за допомогою робочого гальма може бути неможливим.

«Це підвищує ризик нещасних випадків або травм», — наголосив автовиробник і попросив не користуватися автомобілями до моменту перевірки.

Компанія має намір перевірити зазначені транспортні засоби, їх власникам на час перебування автомобілів у майстерні за необхідності будуть запропоновані безкоштовні альтернативні засоби пересування.

Нагадаємо, у січні нинішнього року Mercedes відкликав понад 800 тисяч автомобілів через можливу несправність у насосі охолоджуючої рідини.

А в 2021 році Mercedes відкликав 264 тисячі авто зі схожою причини. Тоді під відклик потрапили машини C- та GLC-класів, вироблених у період з 2016 по 2020 рік, у тому числі понад 120 тисяч авто у самій Німеччині.

Джерело: Російська служба Deutsche Welle


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 


 

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net