Російський АвтоВАЗ продовжив зупинку виробництва

Заплановано перехід підприємства на чотириденний режим роботи терміном на три місяці у зв’язку із кризою з постачанням електронних компонентів.

Російський автоконцерн АвтоВАЗ продовжив простій на виробництві через відсутність комплектувальних виробів до 27 травня. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на профспілку підприємства у середу, 18 травня.

«У зв’язку з відсутністю комплектувальних виробів підписано наказ щодо АвтоВАЗу Про простій з 23 по 27 травня 2022 року. Простій у період з 23 по 27 травня з компенсацією у розмірі двох третин середньої заробітної плати встановлюється для працівників, не задіяних у невідкладних роботах із забезпечення функціонування діяльності АвтоВАЗу, виготовленні запасних частин та роботах над новими проектами», — йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що автоконцерн перебуває у простої цього тижня з тієї ж причини. Раніше простій запроваджували в період з 11 по 13 травня. До цього відновлювалося виробництво автомобілів у Тольятті та Іжевську в обмеженому обсязі після планової корпоративної відпустки з 4 по 24 квітня.

При цьому з 6 червня відбудеться перехід підприємства на чотириденний режим роботи терміном на три місяці у зв’язку із кризою з постачанням електронних компонентів.

Раніше губернатор Самарської області Дмитро Азаров заявляв, що домовленості про постачання комплектувальних для АвтоВАЗу з компаніями з Азії досягнуто, але існує проблема з логістикою через оголошений у Китаї локдаун. Це не дозволяє доставити продукцію вчасно. Тепер терміни постачання комплектувальних залежатимуть від епідемічної ситуації у регіонах Китаю.

Нагадаємо, цього тижня Росія забрала у держвласність активи Renault. У них входить частка французького концерну в АвтоВАЗі і московський автозавод ЗАТ Рено Росія. Вже відомо, що на останньому підприємстві випускатимуть легкові автомобілі під історичним брендом Москвич.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net