Джонсон анонсував реформи у країні

Протягом наступних кількох тижнів уряд розробить реформи, щоб допомогти людям скоротити витрати у всіх сферах життя, розповів прем’єр.

 

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що найближчим часом представить новий план розвитку економіки Великої Британії. Про це у середу, 8 червня, пише Reuters.
 
Як зазначило видання, новий план покликаний «омолодити та прискорити розвиток економіки Королівства».
 
Заява прем’єра послідувала за прогнозами зниження темпів зростання економіки Великої Британії з боку Британської торгової палати та Організації економічного співробітництва та розвитку.
 
«Протягом наступних кількох тижнів уряд розробить реформи, щоб допомогти людям скоротити витрати у всіх сферах життя, від продуктів харчування та комунальних послуг до догляду за дітьми, транспорту та житла», — сказав Джонсон під час візиту до графства Ланкашир на півночі Англії.
 
Він також зазначив, що зниження вартості основних енергоресурсів, а також зменшення витрат на транспорт та житло допоможе британцям підвищити свій добробут, а також збільшить темпи зростання Великої Британії.
 
Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтвердив президентові України Володимиру Зеленському інформацію щодо надання нової військової допомоги.
Раніше представник Світового банку підтвердив прогноз щодо падіння економіки України на 44% цього року через війну з Росією.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net