Поліція Чехії вилучила 840 кіло кокаїну

Пакети з кокаїном у коробках з-під бананів виявили працівники супермаркетів у двох містах.

 
Чеські правоохоронці виявили і вилучили 840 кілограмів кокаїну в містах Їчин і Рихнов-над-Кнежноу. Про це повідомила поліція Чехії у Twitter у п’ятницю, 10 червня.
 
«Пакети з кокаїном у коробках з-під бананів виявили сьогодні в другій половині дня співробітники супермаркетів у Їчині і Рихнові-над-Кнежноу. Криміналісти встановили, що аналогічний «товар» також надійшов у деякі інші місцевості Чехії», – йдеться в повідомленні.
 
Вартість кокаїну на «чорному» ринку перевищує 2 млрд чеських крон – близько 80 млн євро. Згідно з попередньою інформацією, наркотики були відправлені із Колумбії.
 
Чеська поліція взаємодіє із правоохоронними органами інших країн і Інтерполом. Передбачається, що такі «посилки» могли бути направлені наркодилерами в інші держави Європи.
 

2/3 Proto, v součinnosti s @Celnispravacr a dalšími subjekty, provádí v tuto chvíli prohlídky těchto míst a další úkony.
Informace o zásilkách vedou mimo území ČR, z toho důvodu využijeme institut mezinárodní policejní a justiční spolupráce. pic.twitter.com/UFBqCyBY4P

— Policie ČR (@PolicieCZ) June 10, 2022

 

Раніше в Мексиці конфіскували 300 кілограмів кокаїну. Велика партія наркотику була в автоцистерні з подвійним дном. Вартість цього «товару» оцінили в суму понад $7 млн.
 
В Аргентині знайшли причину масового отруєння людей кокаїном
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net