В Ізраїлі презентували нову версію ракети Tamuz

Розширені можливості останньої моделі сімейства Spike NLOS дозволяють точно виявляти та вражати цілі.

Ізраїльський оборонний концерн RAFAEL у четвер, 9 червня, представив шосте покоління багатофункціональної протитанкової ракети Tamuz сімейства Spike NLOS. Про це повідомляє видання Vesty.co.il.

Зазначається, що перше покоління ракети надійшло на озброєння Цахала близько 40 років тому, і з того часу зброя була продана в десятки країн.

За інформацією видання, низка параметрів ракети не має аналогів у світі, зокрема одночасний запуск до чотирьох ракет з однієї установки, якими управляє один оператор.

«Ракети можуть летіти на різні дистанції, що дозволяє знищувати відразу кілька цілей у різних місцях. Крім того, ракета може розпізнати ціль за допомогою технології зіставлення зображень. Це унікальний алгоритм, при якому ракета отримує зображення цілі під час польоту, виявляє і вражає її з неймовірною точністю», — йдеться у статті.

Наголошується, що минулі покоління ракет запускалися за координатами, а Tamuz-6 за зображенням, яке надходить на оптичні та електронні датчики, самостійно визначає, де ціль.

Також передбачено передачу управління ракетою другій стороні. Наприклад, гелікоптер, що перебуває в зоні дії ворожих ППО, може запустити ракету і залишити небезпечну зону, а контроль над снарядом передати наземній техніці.

Tamuz-6 здатна вражати цілі на відстані до 50 км, якщо запуск здійснено з гелікоптера, і до 32 км — при запуску із землі.

Раніше повідомлялося, що США провели успішний випробувальний запуск прототипу гіперзвукової ракети AGM-183A.

Україна хоче купити Залізний купол — ЗМІ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net