ЄС ввів санкції проти шести сирійців за відправлення найманців до України

Сирійська компанія Ас-Саяд причетна до набору найманців для участі у війні Росії проти України.

 
Євросоюз включив до російського «чорного списку» шість високопоставлених сирійських військових та одну сирійську приватну військову структуру, пов’язану з компанією Вагнер. Про це у четвер, 21 липня, повідомляється в Офіційному журналі ЄС.
 
«Вигляд серйозності ситуації Рада вирішила, що шість сирійських військових і одна організація, залучені до набору найманців на боці російських військових, повинні бути включені до чорного списку», — йдеться в документі.
 
Згідно з документами Ради ЄС, до «чорного списку» включено приватну охоронну компанію Ас-Саяд, «створену в 2017 році під контролем групи Вагнер і задіяну у захисті російських інтересів у Сирії, включаючи охорону місць видобутку фосфатів, газу та нафти».
 
Стверджується, що вона «займається вербуванням сирійських найманців для Лівії та України». До «чорного списку» також внесено голову компанії та її співвласника.
 
Нагадаємо, ще у березні повідомлялося, що Росія набрала в Сирії тисячу найманців. А у квітні стало відомо, що Росія перекинула на Донбас до 20 тисяч найманців із Сирії, Лівії та інших країн, де йдуть бойові дії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net