Створено групу з розробки гарантій безпеки

Роботу над договором про гарантії вестимуть провідні діячі у сфері безпеки, політики та дипломатії, а також науковці.

 
Глава Офісу президента Андрій Єрмак оголосив про створення міжнародної консультативної групи, яка надаватиме пропозиції щодо гарантій безпеки для України.
 
Як повідомляє Офіс президента у вівторок, 24 травня, групу очолить Єрмак спільно з екс-генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.
 
«Її мета – розробляти певні рекомендації щодо надійних та ефективних гарантій безпеки для України. Провідні діячі у сфері безпеки, політики та дипломатії, а також науковці будуть запрошені приєднатися до роботи групи», — сказав Єрмак, виступаючи на панелі Securing Europe у рамках Світового економічного форуму у Давосі.
 
Він також висловив переконання в тому, що друзі та партнери України візьмуть участь у роботі консультативної групи та зможуть запропонувати свої знання і досвід для ефективної реалізації цієї ініціативи.
 
Раніше повідомлялося, що переговори про гарантії безпеки Україна веде із США, Великою Британією, Францією, Німеччиною, Туреччиною, Польщею, Італією та іншими країнами.
 
Президент Володимир Зеленський заявляв, що РФ не буде серед гарантів безпеки України, з Москвою має бути підписано окремий договір.
 
При цьому президент РФ Володимир Путін заявляв, що Росія не може підписати гарантії безпеки України, доки не буде вирішено питання з належністю Криму та Донбасу.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Голова Єврокомісії назвала ризики від ембарго на нафту з РФ

Перший вирок військовому РФ за вбивство в Україні — репортаж із зали суду

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

SIPRI: Світ рухається до нової епохи криз

Источник: korrespondent.net