NASA продовжує місію OSIRIS-REx

У зв’язку зі зміною мети дослідження – вивчення астероїда Апофісу, тепер апарат називатиметься OSIRIS-APEX.

 
Космічний апарат OSIRIS-REx завершив свою місію з вивчення астероїда Бенну і вже летить до Землі із зразками породи, взятими на космічному камені. Про це повідомляє New Atlas.
 
Зазначається, що після доставки матеріалу апарат відправиться вивчати астероїд Апофіс, який, як передбачалося, може впасти на Землю.
 
Вчені планують дізнатися, з чого він складається і які властивості має.
 
У космічному агентстві вирішили продовжити його місію, бо він має ще достатньо палива. У зв’язку зі зміною мети дослідження тепер апарат буде називатися OSIRIS-APEX.
 
«Апофіс — це один з найвідоміших астероїдів, які будь-коли загрожували Землі. Його виявили ще у 2004 році і вважалося, що він може впасти на Землю у 2029 році. Але у 2013-му вчені з’ясували, що він, хоч і буде дуже близько до нашої планети, все ж таки не становить для неї небезпеки», — сказала Дені Делла Джустіна з Університету штату Арізона.
 
Політ до Апофісу почнеться через 30 днів після того, як відправить капсулу зі зразками Бенну на Землю. Вивчати апофіс OSIRIS-APEX буде півтора роки.
 
Нагадаємо, американське космічне агентство NASA показало дивовижні знімки, як супутник Марса Фобос проходить на тлі Сонця.
 
Екіпаж китайської космічної станції повернувся на землю
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net