У США вперше в мозок людини вживлено постійний імплант

Людина зможе відправляти текстові повідомлення, листи електронною поштою та здійснювати онлайн-покупки, так це зробить її життя дещо легшим.

 
У Нью-Йорку 48-річному паралізованому пацієнту в мозок було вживлено чотирисантиметровий чип у вигляді стендрону, який дозволить йому телепатично керувати цифровими пристроями. Про це пише Daily Mail.
 
Це перша імплантація постійного нейрокомп’ютерного інтерфейсу, яку було зроблено жителю мегаполісу, який має бічний аміотрофічний склероз (БАС) і якого паралізовано.
 
Імплант виготовила компанія Synchron – конкурент Neuralink. За словами спеціалістів, розробка вже випереджає мозкові імпланти від Ілона Маска.
 
Нейрокомп’ютерний інтерфейс має 16 електродів, які моніторять активність мозку і реєструють активність нейронів, коли людина про щось думає. Цей імплант підключається до іншого пристрою, вживленого в груди пацієнта. Завдяки новій технології людина зможе передавати сигнали з мозку на цифрові пристрої, такі як комп’ютер чи смартфон, і так матиме змогу керувати ними.
 
Нагадаємо, вчені з медичного факультету Нью-Йоркського університету розробили мозковий імплант, який активізується, коли виникає біль, і знімає його.
 
Мозковий імплант пенсіонерки відключив удар блискавки

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net